תמונות מודפסות
הגלויות שלנו
לעיצוב החלל שלכם

פוסטרים נהדרים

צבעוניים ושחור-לבן
פוסטרים נהדרים
הדפסות וינטג׳
גלרית אמנים
גלרית אמנים
גלרית אמנים
גלרית אמנים
גלרית אמנים
יער בסלון שלך

יער בסלון שלך

5,900 ש״ח
150x220 ס״מ | מסגרת שחורה
מידע נוסף

ארוחה עם מלכת היופי

ארוחה עם מלכת היופי

1,800 ש״ח
90x90 ס״מ | מסגרת ענבר מוברש
מידע נוסף

עצים בפינת האוכל

עצים בפינת האוכל

2,900 ש״ח
100x150 ס״מ | דיבונד
מידע נוסף

טיול בארץ החלומות

טיול בארץ החלומות

3,500 ש״ח
150x220 ס״מ | דיבונד
מידע נוסף

מתוך הבלוג: דיאלוג עם תמונות הארכיון

צפייה בכל הפוסטים

החנות שלנו

התחלנו ב-1936 כצלמניה פעילה ברחוב אלנבי 30, תל אביב. זמנית עברנו לרח׳ טשרניחובסקי 5, אך התחושה היא כאילו היינו כאן מאז ומעולם. רצפת העץ, רהיטי הוינטג' וכמובן הצילומים עצמם כשברקע מוסיקה מוקפדת וריח חומרי הפיתוח הישנים שבאוויר, המזכיר נשכחות. לא אחת נכנסים לכאן מבקרים ומאבדים תחושת זמן כשהם מעיינים במגוון המוצרים, הספרים ואלבומי הארכיון ומפתחים שיחות עומק עם הצוות הקטן והמשפחתי שלנו.

עוררנו את כל החושים שלכם? בואו באהבה לחוויה קסומה.

הארכיון שלנו

ארכיון הצלמניה הוקם בשנת 1936 ע״י הצלם רודי וייסנשטיין. משנה לשנה האוסף התעבה וכיום הוא מונה מעל מליון נגטיבים. הארכיון כולל צילומי פרסומות, נופים, רחובות, רגעי יום-יום ורגעים היסטורים כמו אירוע הכרזת המדינה שרודי היה הצלם הרשמי שלו. חלק גדול הוא צילומי פורטרטים של אנשי היישוב ואושיות חשובות.

כיום הצלמניה של רודי היא האחרונה שנשארה בארץ והארכיון מהווה את הארכיון הפרטי הגדול ביותר בארץ. הנגטיבים כולם שמורים במצבם המקורי במגירות הארכיון ומשמשים אותנו עבור הדפסות שנמכרות אצלנו בחנות. ניתן לצפות באוסף המלא בהגעה לחנות בתל-אביב או דרך האתר לפי עשורים או נושאים ספציפיים .

בקרו בארכיון האתר

הדפסות איכות

מוצר הדגל שלנו הוא הדפסות האיכות שלנו. הנייר שאנו מדפיסים על גביו הינו נייר צילום מסוג Fine Art Premium, בגימור מאט של חברת Hahnemühle. הנייר הינו בעל תו תקן של 70 שנים והוא מודפס במדפסת מיוחדת בפורמט גדול של חברת Canon. תו התקן מבטיח כי צבע ההדפסה, האיכות והפיגמנט יישמרו בצורתם המקורית גם לאחר עשרות שנים. - אנו עובדים עם הנגטיבים המקוריים של הצילומים, דבר המאפשר לנו להדפיס את התמונות גם בגודל מספר מטרים תוך שמירה על הרזולוציה ואיכות הצילום. התהליך כולל סריקת הנגטיב, ריטוש, עיבוד בסיסי, הדפסה וחתימת איכות. כל הדפסה עוברת בקרת איכות קפדנית לפני שהיא נארזת על ידי הצוות שלנו.