תמונות מודפסות
הגלויות שלנו
לעיצוב החלל שלכם

פוסטרים נהדרים

צבעוניים ושחור-לבן
פוסטרים נהדרים
הדפסות וינטג׳
הדמייה

סלון דירה מודרנית

תמונה על גב דיבונד | 200x150 ס״מ
סלון דירה מודרנית
הדמייה

חדר שינה מפנק

שתי תמונות במסגרות שחורות | 50x70 ס״מ
חדר שינה מפנק
הדמייה

פינת קריאה

שתי תמונה במסגרת שחורה | 70x100 ס״מ
פינת קריאה
הקשבה אלי!

אפשר להציע לך את שירותי הייעוץ שלנו?

השירות ניתן לעסקים ופרטיים המעוניינים בתמונות וזקוקים להכוונה
אפשר להציע לך את שירותי הייעוץ שלנו?
גולדפרב זליגמן

משרד עורכי-דין

תמונה על גב דיבונד | 200x150 ס״מ
משרד עורכי-דין
הדמייה

סלון משפחה ביפו העתיקה

תמונה במסגרת אלון כהה | 150x150 ס״מ
סלון משפחה ביפו העתיקה
הדמייה

באווירה כפרית

תמונה במסגרת שחורה | 60x90 ס״מ
באווירה כפרית

מתוך הבלוג: דיאלוג עם תמונות הארכיון

צפייה בכל הפוסטים

החנות שלנו

התחלנו ב-1936 כצלמניה פעילה ברחוב אלנבי 30, תל אביב. זמנית עברנו לרח׳ טשרניחובסקי 5, אך התחושה היא כאילו היינו כאן מאז ומעולם. רצפת העץ, רהיטי הוינטג' וכמובן הצילומים עצמם כשברקע מוסיקה מוקפדת וריח חומרי הפיתוח הישנים שבאוויר, המזכיר נשכחות. לא אחת נכנסים לכאן מבקרים ומאבדים תחושת זמן כשהם מעיינים במגוון המוצרים, הספרים ואלבומי הארכיון ומפתחים שיחות עומק עם הצוות הקטן והמשפחתי שלנו.

עוררנו את כל החושים שלכם? בואו באהבה לחוויה קסומה.

הארכיון שלנו

ארכיון הצלמניה הוקם בשנת 1936 ע״י הצלם רודי וייסנשטיין. משנה לשנה האוסף התעבה וכיום הוא מונה מעל מליון נגטיבים. הארכיון כולל צילומי פרסומות, נופים, רחובות, רגעי יום-יום ורגעים היסטורים כמו אירוע הכרזת המדינה שרודי היה הצלם הרשמי שלו. חלק גדול הוא צילומי פורטרטים של אנשי היישוב ואושיות חשובות.

כיום הצלמניה של רודי היא האחרונה שנשארה בארץ והארכיון מהווה את הארכיון הפרטי הגדול ביותר בארץ. הנגטיבים כולם שמורים במצבם המקורי במגירות הארכיון ומשמשים אותנו עבור הדפסות שנמכרות אצלנו בחנות. ניתן לצפות באוסף המלא בהגעה לחנות בתל-אביב או דרך האתר לפי עשורים או נושאים ספציפיים .

בקרו בארכיון האתר

הדפסות איכות

מוצר הדגל שלנו הוא הדפסות האיכות שלנו. הנייר שאנו מדפיסים על גביו הינו נייר צילום מסוג Fine Art Premium, בגימור מאט של חברת Hahnemühle. הנייר הינו בעל תו תקן של 70 שנים והוא מודפס במדפסת מיוחדת בפורמט גדול של חברת Canon. תו התקן מבטיח כי צבע ההדפסה, האיכות והפיגמנט יישמרו בצורתם המקורית גם לאחר עשרות שנים. - אנו עובדים עם הנגטיבים המקוריים של הצילומים, דבר המאפשר לנו להדפיס את התמונות גם בגודל מספר מטרים תוך שמירה על הרזולוציה ואיכות הצילום. התהליך כולל סריקת הנגטיב, ריטוש, עיבוד בסיסי, הדפסה וחתימת איכות. כל הדפסה עוברת בקרת איכות קפדנית לפני שהיא נארזת על ידי הצוות שלנו.